Doprava PPL nad 1000 Kč ZDARMA!!!

Reflexní kšíry vodící MODRÉ

Bezpečnostní řemínky sloužící k vodění dětí.

Dají se využít i místo reflexní vesty.

Atestovaný výrobek - Osvědčení o bezpečnosti č. 14001.

Momentálně nedostupné
Kód: DBRREF3120
Značka: kokastyle
399 Kč 329,75 Kč bez DPH
ksirky2 modre
Tip

Dětské bezpečnostní řemínky s vodítkem  můžete použít jak ve městě tak při sportu s dětmi. Díky reflexním pruhům se dají využít místo reflexní vesty a  navíc po zapnutí vodícího řemínku má rodič své dítě pod kontrolou. Kšíry lze využít při výuce na dětském kole (odrážedle), rodič díky vodícímu popruhu dítě zezadu jistí, například při jízdě z kopce nebo při začátečnické jízdě. 

Návod: Dětské bezpečnostní popruhy nasadíme na ramena dítěte a zapneme nastavitelný pásek v pase dítěte. Ramenový popruh zkrátíme, pomocí průvlečné spony tak, aby přesně kopíroval postavu dítěte. Konce vodícího popruhu jsou jsou opatřeny karabinami, které se jednoduše zapnou k řemínkům. Délka vodícího popruhu je 55cm.

Varování: Při praní nesundávejte plastový trojzubec. Výrobek neslouží k zabezpečení dítěte v motorových vozidlech. Výrobek nechávejte z dosahu dítěte, pokud se nepoužívá. Dítě nenechávejte bez dozoru, i když má popruhy nasazené!

Materiál: speciální změkčený podetkaný popruh, který není po stranách ostrý a ze spodní strany je vyrobený tak, aby byl příjemný pro dítě a zároveň praktický na údržbu 85% (polyester 60%/polyamid 40%), kovové komponenty 5%, plastové komponenty 10%