Doprava PPL nad 1000 Kč ZDARMA!!!

Řemínky do kočárku BÉŽOVÉ

Bezpečnostní řemínky sloužící jako ochrana před vypadnutím z kočárku nebo dětské židličky.

Atestovaný výrobek - Osvědčení o bezpečnosti č. 14001.

Dostupnost Skladem
Kód: DBR7953
349 Kč 288,43 Kč bez DPH
Řemínky do kočárku BÉŽOVÉ

Dětské bezpečnostní řemínky můžete použít jak v hluboké korbičce, kdy dítko chce obdivovat svět ze sedu nebo ve sportovním  či golfovém kočárku. Kšíry lze použít i na dětskou jídelní židličku. Oproti popruhům, které jsou součástí zejména sportovních kočárků jsou tyto kšíry pro dítě pohodlnější.

Návod: Dětské bezpečnostní popruhy nasadíme na ramena dítěte a zapneme nastavitelný pásek v pase dítěte. Ramenový popruh zkrátíme, pomocí průvlečné spony tak, aby přesně kopíroval postavu dítěte. Konce upínacích popruhů jsou opatřeny karabinami a popruhem ukončeným kovovým polokroužkem. Ke konstrukci kočárku výrobek připevníme buď karabinou, nebo provlečeme popruh ukončený polokroužkem kolem konstrukce kočárku a zapneme polokroužek do karabiny. Délku upínacích popruhů zkrátíme pomocí průvlečné spony tak, aby byl omezen pohyb dítěte do polohy, při které by vzniklo riziko jeho vypadnutí nebo převážení z kočárku/židličky.

Varování: Při praní nesundávejte plastový trojzubec. Výrobek neslouží k zabezpečení dítěte v motorových vozidlech. Výrobek nechávejte z dosahu dítěte, pokud se nepoužívá. Dítě nenechávejte bez dozoru, i když má popruhy nasazené!

Materiál: speciální změkčený podetkaný popruh, který není po stranách ostrý a ze spodní strany je vyrobený tak, aby byl příjemný pro dítě a zároveň praktický na údržbu 85% (polyester 60%/polyamid 40%), kovové komponenty 5%, plastové komponenty 10%

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 7.6.2019
Kvalita zpracování super!!! Ke konstrukci malá výhrada...asi bych přidal jeden řemínek do přední části co by spojoval ramení popruhy na hrudníku...třeba jen na suchý zip. Pak by to bylo podobne zapínaní v autosedačče.
DB Avatar autora Dagmar Burgerová (Administrátor) 13.6.2019
Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci a nápad. Případné inovace promyslíme :)