Doprava PPL nad 1000 Kč ZDARMA!!!

O nás...

Kdo jsme?
 
Malá výrobní firma sídlící v Černé Hoře. Zabýváme se velkoobchodem, maloobchodem, ale také malými individuálními zakázkami. Každý zákazník je pro nás důležitý.
 
Zvláštní název KoKa, jak že vznikl?
 
Zcela jednoduše spojením počátečních slabik dvou zakladatelů Kolaříková – Karsh.
 
Proč šle/kšandy?
 
Pokračujeme v již 25-ti leté tradici. Šle jsou mezi doplňky evergreenem, jsou nejen módní, ale zároveň účelné. Zákazníka si vždy najdou, a my děláme vše pro to, aby naše výrobky byly kvalitní. Používáme kvalitní materiály a komponenty. České švadleny výrobky zhotovují ručně, kožené komponenty si vyrábíme sami.
 
Co všechno umíme vyrobit/ušít?
 
Lze se domluvit v podstatě na čemkoliv  V našem portfoliu jsou různorodé výrobky. Dominantní jsou šle/kšandy, které se dělí na další podkategorie - společenské, myslivecké/rybářské, hasičské, motorkářské, sportovní,pracovní, dětské,...
Pro děti vyrábíme řemínky/kšíry do kočárků, rukávníky na kočárky, dětské deky, ale také umíme zavinovačky, mantinely a povlečení do dětské postýlky.
Zkušenosti máme také s ušitím vsadky do bundy - maminky, které nosí svá miminka v nosítku/šátku vědí, jak je to praktická věc v zimním období.
Dalšími produkty naší dílny jsou výrobky z kůže - pásky, obaly na knihy, motýlky, přívěsky na klíče a zkoušíme další nové věci.
 
Nebráníme se žádné výzvě
 
Luxus pro nás neznačí cenu, ale vysokou kvalitu!!!